Eğitimler

( Discovery veya Tryscuba )
Tüplü dalışın ( scuba ) nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsunuz… Bunu başarıp başaramayacağınızı da bilmiyorsunuz. Üstelik dalışa özel ekipmanınız ve malzemeniz yok. Doğrudan eğitim almak istemiyorsunuz…
Dalış kursumuz ile tek başınıza veya grubunuzla birlikte dalış eğitimi alabilirsiniz. Dalış kursunun sonunda, dalış donanımlarını takıp sökebilen, tüm dalış becerilerini kolaylıkla uygulayabilen, yanında üç yıldız dalıcı ya da dalış eğitmeni olması koşulu ile 18 metre derinliğe kadar dalış yapabilen seviyeye ulaşacaksınız.
Bröve sahibi dalıcısınız. Bir yıldız dalıcılar 18 metre , 2 yıldız ve üstü dalıcılar 30 metre ( ki sportif dalış sınırıdır ) derinliğe kadar bir dalış eğitmeni veya dalış lideri eşliğinde dalış yapabilirsiniz. Oluşacak dalış grubunun yeterliliği, deniz ve hava koşulları göz önüne alınarak en uygun dalış bölgesi, güvenliğiniz ve dalıştan keyif almanız için bizler tarafından özenle belirlenecektir.

Ana Sayfa

Airbus A330 Uçak Batığı Dalışı

İbrice Limanı'na getirilerek montajı yapılan Airbus A330 tipi yolcu uçağı, düzenlenen törenin ardından kıyıya yarım mil uzaklıktaki Saros Körfezi, İtalyan Koyu Mevki'nde, 4 saat süren çalışmayla batırıldı TRANS Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP) desteğiyle, Edirne Saros Turizm Altyapı Hizmet Birliği (ESTAB) ve Skyair Shop şirketi arasmda imzalanan anlaşma ile Antalya'da parçalara aynlan 90 ton ağırlığındaki Arbus A330 tipi yolcu uçağı, Saros Körfezi'nde batırıldı.

Airbus A330 Uçak Batığı Dalışı

 

Fotoğraflar

 

Videolar

Hava Durumu

Overcast Clouds

10.3°C

Edirne, TR

Overcast Clouds
Humidity: 68.1596%
Wind: SSW at 1.33 M/S

Saros Körfezi Dalış Noktaları

SarozKorfeziDalisNoktalari

Dalış Eğitmenlerimiz

konumİbrice Limanı
Mecidiye - Keşan/EDİRNE

telefon0532 425 8363
          0532 310 0710

mailengingurfiliz@gmail.com
          arha1974@gmail.com

Deniz Canlıları

87168_0.jpg