Hakkımızda

Yirmi yıldan fazla süredir profesyonel olarak dalıyoruz ve dalış eğitimi veriyoruz. Bu sürede binlerce dalış yaptık, çeşitli seviyede yüzlerce dalıcı yetiştirdik. Bu güne kadar elde ettiğimiz deneyimleri paylaşmak, tanışmak ve birlikte dalış-eğitim yapmak amacıyla bu siteyi oluşturduk.


Dalış nedir, nasıl dalıcı olunur? sorularından başlamak üzere daha ileri seviyelerin aklına takılabilecek pek çok konu ile ilgili sorulara cevap veren kütüphane sayfaları açtık.


Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Bu ilke çerçevesinde eğitimde kullanılan temel ders notlarını paylaştık. Bu sayfaların içeriğini zenginleştirmek en büyük amacımız. Bu amaç doğrultusunda çalışacağız. Sizlerinde katkılarınızı bekliyoruz.


Asıl çalışma alanımız olan Saros Körfezi’ nin dalış noktalarını gösteren ve onları tanıtan sayfalar hazırladık. Sualtı fotoğrafçısı arkadaşlarımızın burada çektikleri fotoğraflardan oluşan bir galeri hazırladık. Yurdumuzun pek çok bölgesinde ve yurt dışında dalışlar yaptık. Bu bölgelerden de kendi çektiğimiz ya da sualtı fotoğrafçısı arkadaşlarımızın çektiği fotoğrafları paylaşacağız.


Dalışla tanışmak, dalış eğitimi almak ya da dalış yapmak isterseniz iletişim bilgilerimiz sitemizde. Sosyal medyanın her köşesinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Dalın sağlıcakla.. 😃 

Ulaşım İçin Google Haritalar Linki

 


Dalış fiyatlarımız hafta sonu ve tatillere göre değişiklik gösterebilir. Ücretler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

SP_WEATHER_CLEAR_SKY

32.95SP_WEATHER_C

İbrice

SP_WEATHER_CLEAR_SKY
SP_WEATHER_HUMIDITY: SP_1SP_6%
SP_WEATHER_WIND: NESP_WEATHER_ATSP_8.SP_9SP_8 SP_WEATHER_WIND_SPEED_UNIT_MS

Ulaşım

İBRİCE LİMANI
Mecidiye - Keşan/EDİRNE

Engin GÜRFİLİZ

0532 425 8363
engingurfiliz@gmail.com


Eylem GÜREL

0532 310 0710
arha1974@gmail.com         

Deniz Canlıları