Donanımlı Dalış

Donanımlı Dalış

Bröve sahibi dalıcısınız. Bir yıldız dalıcılar  18 metre , 2 yıldız ve üstü dalıcılar 30 metre ( ki sportif dalış sınırıdır ) derinliğe kadar bir dalış eğitmeni veya dalış lideri eşliğinde dalış yapabilirsiniz.


Oluşacak dalış grubunun yeterliliği, deniz ve hava koşulları göz önüne alınarak en uygun dalış bölgesi, güvenliğiniz ve dalıştan keyif almanız için bizler tarafından özenle belirlenecektir.


Dalış grubunun oluşturulmasında budy ( dalış eşi ) seçimi, dalıcıların bröve seviyeleri ve dalış sayılarına bağlı olarak güvenliğinizi en üst seviyede tutacak şekilde organize edilecektir.


Dalış lideriniz, dalışınız esnasında sizi sürekli gözetim altında tutacak, eksik ya da hatalı gördüğü sualtı davranışlarınız konusunda sizi gerek sualtında ve gerekse yüzeyde uyaracaktır. Eğer zaman ve zemin uygunsa dalış sonunda bazı sualtı yeterlilikleri ve hareketlerini sualtında tekrar ettirecektir. Dalıcılar da “ tekrarla gelen konforun “ tadına varacaktır.


Lütfen, dalışlarınız öncesinde, dalışınız sırasında ve dalış sonrasında liderlerden gelecek geri bildirimlere uygun davranın. Dalın sağlıcakla…


Broken Clouds

17.54°C

İbrice

Broken Clouds
Humidity: 79%
Wind: NE at 3.35 M/S