Donanımlı Dalış

Donanımlı Dalış

Bröve sahibi dalıcısınız. Bir yıldız dalıcılar  18 metre , 2 yıldız ve üstü dalıcılar 30 metre ( ki sportif dalış sınırıdır ) derinliğe kadar bir dalış eğitmeni veya dalış lideri eşliğinde dalış yapabilirsiniz.


Oluşacak dalış grubunun yeterliliği, deniz ve hava koşulları göz önüne alınarak en uygun dalış bölgesi, güvenliğiniz ve dalıştan keyif almanız için bizler tarafından özenle belirlenecektir.


Dalış grubunun oluşturulmasında budy ( dalış eşi ) seçimi, dalıcıların bröve seviyeleri ve dalış sayılarına bağlı olarak güvenliğinizi en üst seviyede tutacak şekilde organize edilecektir.


Dalış lideriniz, dalışınız esnasında sizi sürekli gözetim altında tutacak, eksik ya da hatalı gördüğü sualtı davranışlarınız konusunda sizi gerek sualtında ve gerekse yüzeyde uyaracaktır. Eğer zaman ve zemin uygunsa dalış sonunda bazı sualtı yeterlilikleri ve hareketlerini sualtında tekrar ettirecektir. Dalıcılar da “ tekrarla gelen konforun “ tadına varacaktır.


Lütfen, dalışlarınız öncesinde, dalışınız sırasında ve dalış sonrasında liderlerden gelecek geri bildirimlere uygun davranın. Dalın sağlıcakla…


Overcast Clouds

8.82°C

İbrice

Overcast Clouds
Humidity: 86%
Wind: ENE at 4.35 M/S

Ulaşım

İBRİCE LİMANI
Mecidiye - Keşan/EDİRNE

Engin GÜRFİLİZ

0532 425 8363
engingurfiliz@gmail.com


Eylem GÜREL

0532 310 0710
arha1974@gmail.com         

Deniz Canlıları